(+994) 050 678 37 80
(+994) 070 534 65 52

qaynar xətt

Tahir Süleymanov
Yığma komandalarımızın Bakı toplanışı üçün heyəti açıqlandı

Yığma komandalarımızın Bakı toplanışı üçün heyəti açıqlandı

17 və 19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığma komandalarının Bakıda təlim-məşq toplanışı olacaq. 

Futbolinfo.az xəbər verir ki, U-17 fevralın 12-dən 28-dək, U-19 isə fevralın 14-dən 21-dək hazırlıq keçəcək. 

Toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq: 

U-19

1. Nigar Abdulova - FK Qəbələ (Qəbələ, Azərbaycan)
2. Sudə Topçu - 1207 Antalya Döşəməaltı Bələdiyyə Spor
3. Firəngiz Əzizova - FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
4. Peritan Bozdağ - Konak Bələdiyyə spor (Izmir)
5. Ayşən Əhmadova - FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
6. Cəmilə Hüseynova - FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
7. Həqiqət Qasımova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
8. Vüsalə Hacıyeva - FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
9. Vüsalə Seyfətdinova - FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
10. Dilge Uyğun - Ayntraxt (Frankfurt, Almaniya)
11. Aytən İbadova - FK Qubek (Balakən, Azərbaycan)
12. Firəngiz Teymurova - FK Keşlə (Bakı,Azərbaycan)
13. Nino Qurqenidze - Martve (Kutaisi, Gürcüstan)
14. Rövşanə Sərdarlı - FK Gənclik Şəki, Azərbaycan)
15. Muazəz Yağmur Özkumru - zonak Bələdiyyə spor (Izmir)
16. Ülkü Özdəmir - Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)
17. Arzu Əliyeva - FK Sumqayıt (Sumqayıt, Azərbaycan)
18. Haticə Özdəmir - Montabaur FK (Montabaur,Almaniya)
19. Siddika Iriş - Konya Pema Koleci (Konya,Türkiyə)
20. Kapçak Dərya - Çərkəzköy 1923 Gənclik Spor

U-17

1. Nərgiz Əliyeva - FK Baku City (Azərbaycan)
2. Elvira Əsgərzadə - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
3. İlahə Əkbərova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
4. Aytac Feyzullayeva - FK Gənclik Şəki (Azərbaycan)
5. Minarə Gözəlova - FK Tahsil (Azərbaycan)
6. Lamiyə Qurbanova - FK Qəbələ (Azərbaycan)
7. Nigar Mirzəliyeva - FK Baku City (Azərbaycan)
8. Ləman Niftəliyeva - FK Fidan (Azərbaycan)
9. Melis Ersoy - Karabük Gənclikspor(Türkiyə)
10. Fidan Abdulrahmanova - FK İnter (Azərbaycan)
11. Alina Nahmədova - FK Fidan (Azərbaycan)
12. Umnisə Əliyeva - FK Fidan (Azərbaycan)
13. Nərmin Əhmədli - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
14. Coşqunə Əliyeva - FK Baku City (Azerbaijan)
15. Sona Rəhimova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
16. Anna Abulaşvili - FK Qəbələ (Azərbaycan)
17. Aytac Nemətova - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
18. Beyzanur Aslan - FK Antalyaspor (Antalya,Türkiyə)
19. Gizem Arık - FK Kanalboyu Nilufərspor (Türkiyə)
20. Lamiyə Əlizadə - FK Təhsil (Bakı, Azərbaycan)
21. Birgul Çelik - FK Çərkəzköy 1923 Spor(Türkiyə)
22. Neslihan Bozkaya - FK Kəmər (Türkiyə)
23. Pərvin Səfərəliyeva - FK Keşlə (Azərbaycan)
24. Nəzrin Məmiyeva - FK Keşlə (Azərbaycan)


 
tarix: 13-02-2018 11:34


 
Xəbər lenti
16.12.2018

02:12   “Real” evdə, “Atletiko” səfərdə qələbə qazandı

01:40   “İnter”lə “Yuventus” 3 xalı tək qolla qazandı

00:55   “Reyms” “Strasburq”a qalib gəldi

00:31   “Mançester Siti” də evdə sevindi, “Tottenhem” də

00:02   “Bavariya”dan darmadağın, “Borussiya”dan qələbə

15.12.2018

23:26  “Qalatasaray” liderlə heç-heçəyə razılaşdı

22:21  “Sumqayıt” “Neftçi”ni belə şoka saldı - VİDEO

21:50  “Zirə”yə ilk oyunda 1 qol bəs etdi - VİDEO

21:40  “Arxayınlaşsaq, cəzalana bilərik”

21:36  Roberto Bordin: “Bizim üçün mərhələ adlamaq çətin olacaq”

20:58  “Neftçi” “Sumqayıt”a uduzdu, “Zirə” “Səbail”ə qalib gəldi

19:58  Samir Abasov: “Qalib gəlsək də, vəziyyətimiz ürəkaçan deyil”

19:43  Aftandil Hacıyev: “Onun bu qədər vərəqə alması təsadüf ola bilməz”

16:27  Finalda uduzdular, baş məşqçi ilə vidalaşdılar

15:35  Millimiz yoxlama matçında uduzdu

15:00  AFFA Ceyhun Sultanovla bağlı qərarını dəyişdirdi

14:27  Ziya Əzizov oynamadı, komandası məğlub oldu

13:35  UEFA-dan “Milan”a sərt cəza

13:04  “Arsenal”dan “Qarabağ”la oyundakı insidentlə bağlı açıqlama

12:32  “Fənərbaxça”ya görə AFFA-nın təklifindən imtina etdi

12:00  Turin derbisi, "Liverpul"un lider kimi ilk sınağı və daha nələr həftəsonu "Topaz"da

11:30  UEFA erməniləri cərimə etdi

11:00  Afrikada ilin ən yaxşı futbolçusu açıqlandı

10:30  UEFA “Arsenal” - “Qarabağ” oyunu ilə bağlı iş açdı

10:00  “eTopaz”da günün canlı oyunları

09:30  “Traktorsazi” Təbrizdə uduzdu

02:15  “Selta” “Leqanes”lə “sülh bağladı”

01:47  “Volfsburq”dan “Nürnberq” üzərində inamlı qələbə

00:37  “Bursaspor”la "Göztəpə"dən heç-heçə

00:04  Avroliqada son turun ən yaxşı oyunçusu

bütün xəbərlər >>>

Bütün hüquqlar qorunur. Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir. 2013 © futbolinfo.az