(+994) 050 678 37 80
(+994) 070 534 65 52

qaynar xətt

“Slovan” “Qarabağ” - “Dandalk” cütünün məğlubunu gözləyir

“Slovan” “Qarabağ” - “Dandalk” cütünün məğlubunu gözləyir

Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına start verilib.

Futbolinfo.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə 4 qarşılaşma keçirilib. “Qarabağ” “Dandalk” (İrlandiya) səddini keçə bilməsə, mübarizəyə Avropa Liqasında davam edəcək. Ağdam klubunun 3-cü təsnifat mərhələsindəki potensial rəqibi bu gün keçirilən “Feronikeli” – “Slovan” matçının qalibi olacaqdı. İlk oyunda olduğu kimi, səfərdə də qələbə qazanan “Slovan” “Qarabağ” – “Dandalk” cütünün məğlubunu gözləyir.

“Neftçi” və “Qəbələ” isə Avropa Liqasındakı növbəti oyunlarına avqustun 1-də çıxacaq. “Neftçi” ilk oyunda səfərdə məğlub etdiyi (1:0) “Arsenal”ı qəbul edəcək. “Qəbələ” isə səfərdə “Dinamo” ilə qarşılaşacaq. Qəbələ təmsilçisi ilk oyunda rəqibinə 0:2 hesabıyla məğlub olub.

Avropa Liqası
2-ci təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

30 iyul

Linkoln (Cəbəllütariq) – Ararat (Ermənistan) 1:2
Qol: A.Hernandes, 74 – O.Luis, 45+1; 58.
İlk oyun – 0:2

Suduva (Litva) – Tre Penne (San Marino) 5:0
Qol: Topçaqiç, 14; 39; 55. Kerla, 17. Qotal, 89.
İlk oyun – 5:0

Düdelanj (Lüksemburq) – Şkendiya (Makedoniya) 1:1
Qol: Delqado, 78 – İbrahimi, 90+2.
İlk oyun – 2:1

Feronikeli (Kosovo) – Slovan (Slovakiya) 0:2
Qol: De Marko, 19. Holman, 54.
İlk oyun – 1:2

31 iyul

22:45 Çukariçki (Serbiya) – Molde (Norveç) 
İlk oyun – 0:0

1 avqust

18:00 Astana (Qazaxıstan) – Santa Koloma (Andorra) 
İlk oyun – 0:0
18:00 Ordabası (Qazaxıstan) – Mlada Boleslav (Çexiya)
İlk oyun – 1:1
18:30 Kayrat (Qazaxıstan) – Hapoel Beer-Şeva (İsrail)
İlk oyun – 0:2
19:00 Vitorul (Rumıniya) – Gent (Belçika) 
İlk oyun – 3:6
20:00 Zarya (Ukrayna) – Buduçnost (Monteneqro)
İlk oyun – 3:1
20:00 Kuopio (Finlandiya) – Legiya (Polşa)
İlk oyun – 0:1 
20:15 Universitatya Krayova (Rumıniya) – Honved (Macarıstan)
İlk oyun – 0:0 
20:30 Debretsen (Macarıstan) – Torino (İtaliya)
İlk oyun – 0:3
20:30 Haken (İsveç) – Alkmaar (Hollandiya)
İlk oyun – 0:0
20:30 Levski (Bolqarıstan) – AEK (Kipr)
İlk oyun – 0:3
20:30 Riqa (Latviya) – Pyast (Polşa)
İlk oyun – 2:3
21:00 AEL (Kipr) – Aris (Yunanıstan)
İlk oyun – 0:0
21:00 Apollon (Kipr) – Şemrok Rovers (İrlandiya)
İlk oyun – 1:2
21:00 Atromitos (Yunanıstan) – Dunayska Ştreda (Slovakiya)
İlk oyun – 2:1
21:00 Dinamo (Gürcüstan) – Qəbələ (Azərbaycan)
İlk oyun – 2:0
21:00 Liepaya (Latviya) – Nörçepinq (İsveç)
İlk oyun – 0:2
21:00 Yablonets (Çexiya) – Pünik (Ermənistan) 
İlk oyun – 1:2
21:00 Makkabi (Hayfa, İsrail) – Strasburq (Fransa)
İlk oyun – 1:3
21:00 Klaksvik (Farer adaları) – Lütsern (İsveçrə)
İlk oyun – 0:1
21:00 Malmö (İsveç) – Domjale (Sloveniya)
İlk oyun – 2:2
21:00 Neftçi (Azərbaycan) – Arsenal (Rusiya)
İlk oyun – 1:0
21:00 Şerif (Moldova) – Partizani (Albaniya)
İlk oyun – 1:0
21:00 Zrinski (Bosniya və Herseqovina) – Utrext (Hollandiya)
İlk oyun – 1:1
21:00 Vaduts (Lixtenşteyn) – Videoton (Macarıstan)
İlk oyun – 0:1
21:30 Brondbü (Danimarka) – Lexiya (Qdansk, Polşa)
İlk oyun – 1:2
21:30 Ludoqorets (Bolqarıstan) – Valyur (İslandiya)
İlk oyun – 1:1
21:30 Proqres (Lüksemburq) – Reyncers (Şotlandiya)
İlk oyun – 0:2
21:45 Esbyerq (Danimarka) – Şaxtyor (Belarus)
İlk oyun – 0:2
22:00 Qzira (Malta) – Ventspils (Latviya)
İlk oyun – 0:4
22:00 Olimpiya (Sloveniya) – Yeni Malatyaspor (Türkiyə)
İlk oyun – 2:2 
22:30 Styaua (Rumıniya) – Alaşkert (Ermənistan)
İlk oyun – 3:0
22:30 Şturm (Avstriya) – Hauqsen (Norveç)
İlk oyun – 0:2
22:30 Ayntraxt (Almaniya) – Flora (estoniya)
İlk oyun – 2:1
22:45 Linfild (Şimali İrlandiya) – HB Torshavn (Farer adaları)
İlk oyun – 2:2
22:45 Aberdin (Şotlandiya) – Çixura (Gürcüstan)
İlk oyun – 1:1
22:45 Osiyek (Xorvatiya) – ÇSKA (Bolqarıstan)
İlk oyun – 0:1
22:45 Spartak (Slovakiya) – Lokomotiv (Plovdiv, Bolqarıstan)
İlk oyun – 2:0
23:00 Partizan (Serbiya) – Konnah (Uels)
İlk oyun – 1:0 
23:00 Vitoriya (Portuqaliya) – Jeness Eş (Lüksemburq)
İlk oyun – 1:0 
23:00 Kruzeyders (Şimali İrlandiya) – Vulverhempton (İngiltərə)
İlk oyun – 0:2
23:15 Styarnan (İslandiya) – Espanyol (İspaniya)
İlk oyun – 0:4


 
tarix: 30-07-2019 22:05


 
Xəbər lenti
18.11.2019
17.11.2019

19:35  Millimiz Slovakiyaya yola düşdü - VİDEO

18:37  Prosineçki “Yuventus”un futbolçusunun xidmətindən məhrum oldu

16:22  “Qarabağ” “Düdelanj”la matçın biletlərini satışa çıxarır

16:04  Slovakiya - Azərbaycan: Mətbuat konfranslarının vaxtı məlum oldu

15:16  Almaniya yığmasından rekord göstərici

14:19  27:0 hesablı qələbəyə görə baş məşqçini istefaya göndərdilər

13:38  “Qarabağ”ın futbolçusu millidən kənarlaşdırıldı

12:48  “Barselona” Messi ilə müqavilədə dəyişiklik etmək istəyir

11:50  AÇ-2020-yə vəsiqə qazanan 16 komanda

11:42  “Səbail”ə haqsızlıq edən hakimin cəzası gizlədilir

11:00  90-cı illərə qayıdırıq

10:47  Məmmədovun seçdiyi Yurçeviçlə gözlənilən sonluq

10:32  “Bavariya”dan rekord gəlir

10:20  SOCAR 1 milyon ödədi, İsrafilov “Albasete” üçün qol vurdu

10:14  Qol.az 11 yaşında!

10:09  “Real”da ciddi itki - PSJ ilə oyunda olmayacaq

09:51  Rusiya Belçikaya böyük hesabla uduzdu - VİDEO

09:30  Şeydayev: “İtirəcəyimiz bir şey yoxdu”

09:00  Qara Qarayev: “Son 25 ildə belə qrupumuz olmayıb”

01:50  Xorvatiya, Almaniya, Hollandiya və Avstriya AÇ-2020-də!

bütün xəbərlər >>>

Ən çox oxunan
Bütün hüquqlar qorunur. Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir. 2013 © futbolinfo.az